dr inż. Iwona Krawczyk-Kłys

Opinie pacjentów

Polecam wspolpracę z Panią Iwoną z pełną świadomością. Jest osobą sympatyczną, życiową i bardzo profesjonalną. Przepisy są łatwe, smaczne i urozmaicone. Nie chodzę głodna a chudnę i czuje się świetnie.

Małgorzata

Poznaj inną historię

Niebywały sukces Pani Ewy!

10kg mniej na wadze, 8,5kg tkanki tłuszczowej - wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do zamierzonego celu to cechy, które pozwoliły Pani Ewie osiągnąć sukces!

czytaj więcej

Wspaniała przemiana Pana Sławka

  • Sławek (33l.), Aleksandrów Łódzki
  • Mężczyzna

Pan Sławek zapukał do drzwi mojego gabinetu w pierwszych dniach lutego. Ważył wtedy 106,5kg, a tkanka tłuszczowa stanowiła 32,5% masy ciała. Po długiej rozmowie stwierdził, że czas "wziąć się za siebie". Obarczony ;-) sporą dawką wiedzy na temat zdrowego stylu życia i wskazówek, jak tą wiedzę wprowadzić w czyn, rozpoczął walkę o zdrowe lepsze życie. Na ostatniej wizycie waga wskazała 89kg i 17% tkanki tłuszczowej. Fantastycznie sobie poradził – zdjęcia mówią same za siebie ;-).

Co o tym wszystkim mówi sam Pan Sławek?

Dlaczego zdecydował się Pan na dietę?

Postanowiłem przejść na dietę, ponieważ źle czułem się we własnym ciele, zarówno fizycznie i psychicznie. Apatia, nadmierne zmęczenie - to była codzienność. Drugim z powodów, może nawet ważniejszym, była chęć odzyskania dawnej sprawności po to, by móc dotrzymać kroku własnemu synowi i aktywnie spędzać z nim czas.

Co Pan czuł przed o po pierwszej wizycie?

Byłem bardzo zdeterminowany i liczyłem, że jeśli plan dietetyczny będzie dobrze dopasowany pod moje potrzeby, uzyskam efekt, który zakładałem.

Jakie były początki?

Początki są zawsze odrobinę trudne, ale wszystko zależy od determinacji. Mój również był dość wymagający, ale po tygodniu, dwóch zacząłem się przyzwyczajać widząc spadek wagi.

Jak zmieniło się Pana samopoczucie fizyczne i psychiczne po redukcji wagi?

Odzyskałem siłę, dobre samopoczucie, ale przede wszystkim energię, której brakowało mi na co dzień, a teraz mam jej pod dostatkiem. Zachęcam wszystkich do obrania swojego własnego celu i konsekwencji w jego realizacji. Pamiętajcie, że psychiczne nastawienie na cel, to już połowa sukcesu, a druga, to plan, który ułoży Wam Pani Iwona. Efekt będzie oszałamiający! Trzymam za wszystkich kciuki, bo warto zmienić swoje złe nawyki żywieniowe.

Mnie się udało i za to bardzo dziękuje Pani Iwonie.

POKAŻ